(informaciniai leidiniai, lankstukai, plakatai, vaizdo medžiaga)

3.1. Vaizdo medžiaga: Kovok prieš smurtą šeimoje – paskambink į duris

Anotacija: Vaizdo medžiagoje pateikiami siužetai, kai kaimynas, išgirdęs riksmą kaimynystėje – atpažinęs smurto šeimoje atvejį, – paskambina į duris. Tai gali būti išgalvota priežastis, pavyzdžiui, cukraus skolinimasis. Tuo būdu kaimynas gali ne tik nutraukti smurto šeimoje atvejį, bet ir jį paliudyti. Visuomenės / kaimynų abejingumo mažinimas gali padėti kovojant su smurto šeimoje atvejais. Tokia vaizdo medžiaga naudinga pilietinės visuomenės ir valstybės organizacijoms, rengiančioms kampanijas prieš smurtą šeimoje.

3.2. 16 patarimų, kovojant su smurtu šeimoje bendruomenėje

NUORODA 

Anotacija: Puslapyje pateikiama 16 patarimų, kaip pati bendruomenė gali kovoti su šeimos smurto atvejais jų bendruomenėje. Kadangi Lietuvoje trūksta socialinių darbuotojų, dirbančių su smurto šeimoje problematika, be to, abejotina, ar socialinis darbuotojas gali visada laiku sureaguoti, todėl visuomenės / kaimynų abejingumo mažinimas gali padėti kovojant su smurto šeimoje atvejais. Patarimai, esantys šiame puslapyje, gali būti panaudoti bendruomenių švietimo kampanijai prieš smurtą šeimoje, rengiamoje pilietinės visuomenės ar valstybės organizacijų.

3.3. Infografika: Smurtas prieš moteris

NUORODA 

Anotacija: Puslapyje pateikiami infografikos pavyzdžiai. Pritaikius šalies situacijai, tokia infografika gali būti rengiama kaip dalis edukacinės smurto prieš moteris kampanijos.